Řekli o nás

“nebojí se vyrazit do terénu a tam navrhovat praktická řešení”

Autor

Leona Koubková

Pan Ing. Němeček nám při projektování domu pečlivě naslouchal, našim požadavkům se snažil maximálně vyhovět, a zároveň do projektu vkládal své vlastní myšlenky. Nebál se zadání domu s omezeným rozpočtem a k provedení domu v pasivním standartu přistupoval opravdu zodpovědně a vždy se snažil najít takové řešení, které bude nejen energetický úsporné na papíře, ale také smysluplné a ekonomicky návratné i ve skutečnosti. Na stavbu osobně jezdil a komunikoval s jednotlivými řemeslníky o detailech řešení stavby, je to profesionál-praktik, který nestaví vzdušné zámky jen od stolu v kanceláři. Výsledkem naší spolupráce je slunný dům s praktickou dispozicí a příjemným mikroklimatem, ve kterém se nám příjemně bydlí a na kterém bychom po pár letech bydlení neměnili snad vůbec nic.

“k navrhování staveb a jejich dozoru přistupuje srdcem”

Autor

Tomáš Chalupa / KT Dřevostavby

S panem Němečkem spolupracuji již pár let. Za tu dobu jsem ho poznal jako velice pečlivého a zodpovědného člověka. K navrhování staveb a jejich dozoru přistupuje srdcem, každou stavbu se snaží dořešit do posledního detailu. Jeho domy jsou krásnou vizitkou pro dřevostavby, které jsou postavené v nejvyšší kvalitě.

“Když se setká náročný klient a trpělivý architekt, vznikne dům, na který mohou být všichni právem hrdí.”

Autor

Časopis Můj dům

BYDLENÍ Z RUKOU ARCHITEKTA: Když se setká náročný klient a trpělivý architekt, vznikne dům, na který mohou být všichni právem hrdí. Těmito slovy by se na Vila domu v Podolance u Prahy dala shrnout spolupráce investora, architekta a stavební firmy. "Zásadní bylo setkání investora s Ing. Martinem Němečkem, vedoucím architektonického ateliéru Tector". Pan architekt s kolegy z ateliéru celou dobu trpělivě spolupracoval s realizační firmou Origis a spolu tak ladili projektovou dokumentaci a celé řešení domu k dokonalosti.

“dokáže přemýšlet v širších souvislostech”

Autor

Lukáš Grof / Tesgrup s.r.o.

Spolupráce s panem Němečkem je příkladná. Je to velký profesionál ve svém oboru a dokáže přemýšlet v širších souvislostech s ohledem na možné dopady řešeného problému či detailu. Pomohl nám s vlastním domem, avšak velice rád jej vyhledávám také s prosbou o radu či názor zejména co se týče oboru dřevostaveb.

Autor

Dmitry Vasilyev

Dobrý den! Jsem majitel rodinného domu, který stavíme ve Vehlovicích u Mělníku. Chci vám sdílet moje zkušenosti se spolupráci s ateliérem Tector a jejím vedoucím panem Německem.Na začátku jsme s manželkou velmi pečlivě vybírali projekční organizaci, která by nám připravila individuální projekt podle naších požadavků a představ. Pan Němeček nás přesvědčil že právě jeho ateliér je ten pravý pro nás z několika důvodů:- od první schůzky pan Němeček na nás působil jako velice příjemný a pozitivní člověk, se kterým jsme snadno našli společnou řeč a pochopení jak ten dům má vypadat.- také na nás od začátku působil jako silný profesionál ve svém oboru- v tu dobu pan Němeček stavil svůj vlastní rodinný dům, proto vidí stavbu domu nejen jako projektant, ale díky vlastním zkusenostem také jako stavebník a realizator stavby.Jediné co máte poskytnout tyto projektové organizace je dostatek časů aby pro vás pečlivě připravili projekt. Výsledkem jsme velice spokojení, dostali jsme projekt domů o kterém jsme snili. Práce Tectoru ocenilo hodně lidí, které byli se stavbou spojené, např. vedoucí stavebního úřadu na Mělníku nebo vedoucí stavební firmy která bude stavbu realizovat. Zkušení lidí dali nám najevo že se nad projektem podíleli šikovné lidí, které šli co nejvíc do detailů a velmi pečlivě zapracovali nad projektem domů, který není typický ale individuální.