Architektonická studie

Již téměř 15 let navrhujeme individuální pasivní domy – hezké, úsporné, komfortní, ekologické a finančně dosažitelné. Architektonickou studií to pro nás nekončí, ale naopak začíná.

Kvalitní studie stavby neřeší jenom estetiku a design. Rozhoduje se zde také o ceně stavby a provozních nákladech. V návaznosti na tuto fázi provádíme také návrh interiéru stavby, což posune Váš nový domov ještě blíže k dokonalosti.

Individuální architektonická studie

Pouze architekt prostřednictvím architektonické studie nám dokáže splnit naše představy a sny o dokonalém bydlení. Skutečná kvalita a síla studie netkví jenom v prvoplánové estetice a designu. Samotný návrh by měl řešit kromě vzhledu stavby také technickou proveditelnost a cenu stavby, nebo energetickou náročnost a celkovou ekonomiku provozu. Abychom Vám přinesli maximální kvalitu, věnujeme se v ateliéru především individuálním návrhům, ne typovým.

Obsahem individuální studie je vždy návrh ideálního osazení stavby na pozemku, dispozice jednotlivých místností a jejich souhra v jeden celek, návrh venkovní fasády a materiálů domu a také vizualizace.