Konzultace a koncepce stavby

Rádi s Vámi zdarma zkonzultujeme stavební záměr a nastíníme Vám nejvhodnější cestu k Vašemu vysněnému bydlení, ať už se bude jednat o zděný dům či dřevostavbu. Poradíme Vám a provedeme Vás všemi fázemi realizace – od architektury, přes projekt, energetiku a dotace až po samotnou realizaci stavby. Uvedeme Vás do reality. Nejsme architekti s hlavou v oblacích.

Úvodní schůzka a návštěva pozemku

Každý stavebník a jeho situace je unikátní. Proto je nejlepší se nad věcí potkat osobně. Ideální je pak spojit schůzku s návštěvou pozemku, která je vždy nutná pro správný start každého architekta. Rádi s Vámi zkonzultujeme stavební záměr a řekneme svůj názor. Pro rychlý vhled do Vaší situace nám vždy pomůže co nejvíce informací, které nám zašlete na email.

Odborné poradenství

Pakliže zatím hledáte možná řešení, pomůžeme Vám v rámci nezávislého odborného poradenství. Poradíme Vám a provedeme Vás všemi fázemi realizace – od architektury, přes projekt, energetiku a dotace až po samotnou realizaci stavby. Uvedeme Vás do reality. Nejsme architekti s hlavou v oblacích. Proč složitě objevovat již objevené. Přijďte se za námi poradit.

Veletrhy a dny pasivních domů

Můžete nás také najít mimo kancelář a stavby a to na stavebních veletrzích a stáncích našich partnerů. Nejčastěji se účastníme poradenství v rámci Centra pasivního domu. Rádi Vás také přivítáme na prohlídkách našich staveb. Využijte také příležitost každoroční akce Dny pasivních domů, pořádané centrem pasivního domu.