Konzultace a koncepce stavby

Rádi s Vámi zdarma zkonzultujeme stavební záměr a nastíníme Vám nejvhodnější cestu k Vašemu vysněnému bydlení, ať už se bude jednat o zděný dům, dřevostavbu nebo rekonstrukci. Poradíme Vám a provedeme Vás všemi fázemi – od architektury, přes projekt, energetiku a dotace až po samotnou realizaci stavby. Uvedeme Vás do reality. Nejsme architekti s hlavou v oblacích.

Úvodní schůzka a návštěva pozemku

Každý stavebník a jeho situace je unikátní. Proto je nejlepší se nad věcí potkat osobně. Ideální je pak spojit schůzku s návštěvou pozemku, která je vždy nutná pro správný start každého architekta. Rádi s Vámi zkonzultujeme stavební záměr a řekneme svůj názor. Pro rychlý vhled do Vaší situace nám vždy pomůže co nejvíce informací, které nám zašlete na email.

Odborné poradenství

Pakliže zatím hledáte možná řešení, pomůžeme Vám v rámci nezávislého odborného poradenství. Hledáte pozemek na novostavbu, dům k rekonstrukci nebo již kupujete nemovitost? Chcete energeticky optimalizovat váš dům?  a nevíte si rady?

Proč složitě objevovat již objevené. Přijďte se za námi poradit.

Veletrhy a dny pasivních domů

Můžete nás také najít mimo kancelář a stavby a to na stavebních veletrzích a stáncích našich partnerů. Nejčastěji se účastníme poradenství v rámci Centra pasivního domu. Rádi Vás také přivítáme na prohlídkách našich staveb. Využijte také příležitost každoroční akce Dny pasivních domů pořádané centrem pasivního domu. Jsme také členové Asociace dodavatelů dřevostaveb ADMD.